Kdo je Daniela Torp

Jsem člověk. Cítím a vnímám stejně jako vy. Zažívám podobné situace, výzvy, radosti i smutky. Starám se o sebe, o rodinu, o své přátele. Ctím přírodu a s pokorou se klaním před jejími zákony, nekonečnou pestrostí i smyslem pro humor.

Věděli jste, že na světě je více, než 180 000 ostrovů?

Ostrovů jsou tisíce a často jsou si velice podobné. Přesto je každý z nich jedinečným ekosystémem. Mnohé z těchto ostrovů jsou zcela soběstačné. Produkují jen to, co jim poskytuje jejich půda a podnebí. Dovedete si představit, že začnete v ráji kokosových palem pěstovat švestky? Možná by to nějakou chvíli šlo. Museli byste však vynakládat velké úsilí, abyste byli úspěšní.

Často se sami k sobě chováme stejně. Nutíme se dělat věci, které jsou v rozporu s naším Já. A divíme se, že nejsme tak úspěšní, jako ti ostatní. Sama jsem si „prošla“ tisíce ostrovů, než jsem našla svůj vlastní. 

Klíčem k úspěchu je láska – láska k sobě samému. 

Co nabízím?

V oblasti koučování se zaměřuji především na rozvoj intimity. Pracuji s jednotlivci i páry. Absolvovala jsem kalifornský výcvik pro profesionály Sexological Bodywork. S klienty pracujeme především na různých traumatech v oblasti tělesného prožívání a sexuality. Věnuji se i předporodní přípravě páry i jednotlivce.

Sama na sobě kontinuálně pracuji – praktikuji jógu, dechová cvičení. Vzdělávám se. 

Jsem zakladatelka  české asociace Sexological Bodywork,  Tantra Centra Plzeň a majitelka společnosti Freya Centrum

Poskytuji osobní konzultace, vystupuji ve školách, na konferencích a v médiích.